Volg ons
M Villa - Logo
Volg ons

M Villa

M Villa - team
Moderne villa te koop op maat

Uw villa op maat ontworpen en gebouwd

Als klant staat u centraal. We streven ernaar om u gelukkig te zien thuiskomen in uw droomproject. Daarom neemt M VILLA alle zorgen van u over als centraal aanspreekpunt voor alle stappen binnen het realisatieproces en voor elke vorm van administratie. Zo bent u zorgeloos zeker van een perfecte uitvoering van uw plannen.

Doelbewust werken we altijd samen met de beste vakmensen, met het allerbeste materiaal en met respect voor u en uw toekomst. Wij beloven een feilloze afwerking op het hoogste niveau.

Waarom M VILLA?

Een proactieve aanpak

Het gebruik van kwalitatieve materialen

Een luxueuze afwerkingsgraad

Een ruime ervaring in energiezuinige projecten (BEN-norm E30)

De persoonlijke begeleiding

De perfecte afwerking

Onze visie op architectuur

Een uitstekende dienst-na-verkoop

Ontmoet ons team

Kurt Vanbecelaere
Kurt Vanbecelaere
Bestuurder
kurt@mvilla.be 056 90 55 20
Koen Pottie
Koen Pottie
Partner
koen@mvilla.be 056 90 55 22
Nicolas Debruyne
Nicolas Debruyne
Partner
nicolas@mvilla.be 0475 70 76 49
Frank Vanderschueren
Frank Vanderschueren
Adviseur
frank@mvilla.be 0475 85 91 28
Bert Claus
Bert Claus
Project Manager
bert@mvilla.be 056 90 55 20
Sofie Mahieu
Sofie Mahieu
Administratie
sofie@mvilla.be 056 90 55 21
Volg ons